Środa, 24.07.2024 16:59

Parę słów o serwisie kamery.edu.pl

Serwis kamery.edu.pl udostępnia obrazy z kamer, zamieszczonych w różnych miejscach naszego pięknego kraju. Szukacie pomysłów na urlop, a może po prostu chcecie wrócić wspomnieniami do miejsca w których byliście i zobaczyć je ponownie? Dobrze trafiliście. W naszym serwisie znajdziecie obrazy z wielu kamer, które pomogą przy wyborze miejsca wypoczynku. Nasz serwis stale się rozwija, a to znaczy że wraz z upływem czasu, dostępność kamer z przeróżnych miejsc w Polsce będzie rosła. Zachęcamy również do polubienia naszego FanPage na Facebooku - znajdą Państwo tam najciekawsze ujęcia z kamer, dostępnych w naszym serwisie.

Zachęcamy do rejestracji - rejestrując się, zyskujecie możliwość dodawania swoich kamer oraz dodatkowo umieszczania komentarzy do pozostałych kamer oraz wszystkich stron naszego serwisu. Wasze opinie i komentarze pomogą innym użytkownikom przy wyborze miejsca urlopowego lub po prostu będą miejscem wymiany opinii na temat danego widoku. Pod każdą z kamer znajdują się szczegółowe informacje, na temat panujących aktualnie warunków pogodowych w danym miejscu, z którego widziany jest obraz.

Gorąco zachęcamy do korzystania z formularza wyszukiwania kamer w lewym menu strony. Dla Waszej wygody dodatkowo posortowaliśmy wszystkie kamery pod kątem wielu przydatnych kryteriów, ułatwiających szybkie wyszukiwanie kamer w danym regionie kraju.

Pragniemy zwrócić również uwagę na fakt, iż często obrazy z kamer są nadawane na żywo w wersji LIVE - z tego względu jakość obrazów może się różnić, w zależności od warunków atmosferycznych panujących w danym miejscu, jakości samej kamery oraz przepustowości łącza internetowego. Nie wszystkie przeglądarki wyświetlają prawidłowo obrazy z kamer, najwięcej problemów zanotowaliśmy z przeglądarką Internet Explorer. Do prawidłowego wyświetlania obrazów niezbędne będą dodatkowe narzędzia jak Java czy Adobe Flash Player. Życzymy wszystkim miłego oglądania :)

Najnowsze

Pozorowany atak niedźwiedzia w słowackich Tatrach.

Ostatnio wyjątkowo często możemy zobaczyć na wielu filmikach i zdjęciach spotkania turystów z niedźwiedziami. W większości przypadków kończą się bez szkody, zarówno dla jednych i drugich. Tak czy owak, spotkanie z niedźwiedziem dla człowieka to niezwykłe doznanie, pod warunkiem, że niedźwiedź...

TOP 10 kamer w Tatrach i Karkonoszach

Kamery przekazujące obraz na żywo lub w formie zdjęć odświeżanych co kilka minut pozwalają przenieść się w miejsca położone w każdym zakątku globu. Coraz więcej kamer zamontowanych jest w coraz bardziej niedostępnych miejscach. I tak możemy znaleźć już kamery zamontowane na szczytach gór, które...

Jesień, zima, góry... Podziwiajcie!

Zima zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz chłodniejsze, a wieczorem temperatura spada niemalże do zera... Zbliżają się święta, nowy rok, ferie zimowe - z czego najbardziej cieszą się dzieci...  Góry są piękne przez cały rok, lecz najpiękniejsze właśnie zimą, z tego też powodu,...

Komentarze

Nareszcie pojawiła się jakaś przyjazna strona z kamerkami z Polski. Można tu znaleźć mnóstwo ciekawych informacji, a nie tylko sam obraz z kamer. Mam nadzieję, że kamer będzie przybywać, bo jak na razie jest ich bardzo mało, za mało aby popadać w zachwyt. Sam również pomagam w rozwoju tej strony i jak tylko czas pozwala dodaję moje ulubione kamerki.

fajne-kamerki, 26.10.2014

Czekamy na więcej kamer :)

Cebulaczek, 06.01.2018

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.