Sobota, 18.05.2024 16:08

Jesień, zima, góry... Podziwiajcie!

Zima zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz chłodniejsze, a wieczorem temperatura spada niemalże do zera... Zbliżają się święta, nowy rok, ferie zimowe - z czego najbardziej cieszą się dzieci...  Góry są piękne przez cały rok, lecz najpiękniejsze właśnie zimą, z tego też powodu, pierwsze kamery dodane do naszego serwisu ukazują krajobraz górski, a mianowicie :
1. Szklarska Poręba:
- Wyciąg narciarski na Świąteczny Kamień,
- Łabski Szczyt,
2. Zakopane:
- Czarny Staw Gąsienicowy.

Śnieg w górach pojawia się często już w październiku, tam też temperatura szybko i drastycznie spada poniżej zera. Dzięki kamerom, możecie zaobserwować zmiany zachodzące w krajobrazie wyżej wymienionych miejsc. Wyciąg narciarski na Świąteczny Kamień teraz pusty, niedługo zapełni się turystami. Łabski Szczyt pokryje śnieg i nie będzie już tak łatwy do zdobycia, zaś Czarny Staw Gąsienicowy schowa się pod warstwą lodu na kilka miesięcy.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia kamer dostępnych w naszym serwisie. Pragniemy zwrócić uwagę na to, iż kamery często ukazują obraz na żywo - jakość obrazu, zależy od aktualnych warunków pogodowych, które możecie sprawdzić po kliknięciu w daną kamerę.

Zapraszamy do polubienia nas na Facebook'u - w najbliższym czasie, zaczną pojawiać się tam informacje o nowych kamerach, dodanych w naszym serwisie.

Zespół kamery.edu.pl

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.