Środa, 24.07.2024 17:08

Ustrzyki Dolne - Laworta - dolna stacja

Laworta - dolna stacja - Ustrzyki Dolne
Link źródłowy

Ustrzyki-Dolne Laworta kamera na dolną część stoku

Powyższe zdjęcia pochodzą z kamery zamontowanej tuż opodal dolnej stacji kolejki krzesełkowej, będącej główną osią ośrodka narciarskiego Laworta położonego na zboczach góry Kamionna-Laworta, sięgającej 769 metrów n.p.m. Szklanym okiem kamery możemy zobaczyć także wyciąg orczykowy oraz główną trasę narciarską w stacji Laworta.

Kolejka krzesełkowa, o długości 1300 metrów, wyposażona została w dwuosobowe kanapy, i pokonuje około 256 metrów różnicy poziomów. Wzdłuż kolei wytyczona została niewiele dłuższa trasa, oznaczona na mapie ośrodka kolorem czerwonym. Wiedzie ona po prawej stronie wyciągu, i nadaje się raczej dla średniozaawansowanych i wprawionych narciarzy. Po prawej stronie zdjęć z kamery widoczny jest dwuosobowy wyciąg orczykowy, o długości 1250 metrów i przepustowości 1100 osób na godzinę. Obsługuje on również czerwoną trasę, wytyczoną pomiędzy opisywanymi wyżej wyciągami.

Na prawo od kolejki krzesełkowej, w dolnej części stoku, postawiony został wyciąg orczykowy obsługujący łagodną, zieloną trasę narciarską, która nadaje się doskonale dla początkujących narciarzy. Wszystkie trasy w stacji narciarskiej Laworta są sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 21.8 °C (71.3 °F)
  • prędkość wiatru: 9.77 km/h (6.07 mph)
  • wilgotność powietrza: 55 %
  • kierunek wiatru: 318 °
  • zachmurzenie: 74 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Laworta - dolna stacja w miejscowości Ustrzyki Dolne

Laworta - dolna stacja

Powiązane kategorie z kamerą nr 1116:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.