Piątek, 19.07.2024 11:45

Ustronie Morskie - Promenada

Promenada - Ustronie Morskie

Ustronie Morskie kamera na promenadę i plażę

Turyści coraz częściej wybierają mniejsze miejscowości letniskowe, gdzie zazwyczaj panuje mniejszy natłok turystyczny, a atmosfera jest bardziej kameralna. Idealną propozycją dla osób szukających ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta i tłumów urlopowiczów jest Ustronie Morskie, które powoli zyskują coraz większą popularność wśród urlopowiczów.

Kamera skierowana jest na wschodnią część plaży w Ustroniu Morskim. Mimo, że taras nie porywa swoim wyglądem, to jest wspaniałym punktem widokowym skąd możemy podziwiać plażę, Bałtyk oraz wschody i zachody słońca. Woda w rejonie Ustronia Morskiego należy do najczystszych na polskim wybrzeżu, co z pewnością zadowoli amatorów kąpieli morskich. Na obrazie z kamery widoczna jest również część promenady spacerowej. W okolicach ustrońskiej plaży znajdują się aż trzy mola do dyspozycji turystów.

Ustronie Morskie to cicha i spokojna miejscowość, w której najlepiej odnajdą się turyści poszukujący spokojnego i rodzinnego wypoczynku, aniżeli głośnych dyskotek, imprez oraz wielu restauracji czy barów.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.5 °C (67.1 °F)
  • prędkość wiatru: 3.94 km/h (2.45 mph)
  • wilgotność powietrza: 75 %
  • kierunek wiatru: 305 °
  • zachmurzenie: 23 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Promenada w miejscowości Ustronie Morskie

Promenada

Powiązane kategorie z kamerą nr 440:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.