Piątek, 12.04.2024 19:45

Strzyżów - Ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski - Strzyżów

Strzyżów kamera na ośrodek narciarski

Oaza Ski to niewielki ośrodek narciarski położony w Strzyżewie zaledwie 30 kilometrów od Rzeszowa, jest to miejsce, przeznaczone głównie dla osób początkujących jak i tych, które traktują jazdę na nartach rekreacyjnie.

Stacja narciarska Oaza Ski to trzy trasy zjazdowe, najdłuższa z nich o długości 500 metrów oznaczona jest kolorem niebieskim. Początkowo stok jest w miarę płaski zaś końcówka, bardziej stroma, pomimo że trasa jest dość krótka, to bardzo przyjemna. Pozostałe trasy mają długość ok. 150 metrów. Wszystkie obsługiwane są przez wyciągi orczykowe. Została tu również wyznaczona nartostrada o długości 1100 metrów. Stoki są sztucznie naśnieżane, oświetlone oraz ratrakowane.

Oaza Ski to ośrodek narciarski, który z pewnością warto polecić. Jednym z jego największych atutów są niskie ceny, za którymi o dziwo, idzie również jakość. W pobliżu stacji znajduję się bufet, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz hotel. Nie jest to miejsce, do którego jedzie się przez pół Polski aby poszusować na stokach, jednak będąc w pobliżu Rzeszowa, warto tu zajrzeć.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.5 °C (58.1 °F)
  • prędkość wiatru: 1.93 km/h (1.2 mph)
  • wilgotność powietrza: 73 %
  • kierunek wiatru: 252 °
  • zachmurzenie: 77 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1028 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Strzyżów

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 237:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.