Sobota, 13.04.2024 17:25

Spytkowice - Ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski - Spytkowice

Spytkowice kamera w ośrodku Beskid Spytkowice

Właśnie dla takich widoków warto wyjechać w góry, magnetyzują, przyciągają i rozkochują w sobie. Kamera znajduje się na terenie stacji narciarskiej w Spytkowicach położonej na terenie Beskidu Orawsko-Podhalańskiego.

Niezwykle kameralny ośrodek narciarski Beskid Spytkowice jest wspaniałą propozycją dla rodzin wybierających się na zimowy czy też letni urlop. Kompleks zadbał o liczne atrakcje o każdej porze roku. Trasy przygotowane na terenie ośrodka są raczej łagodne, wprost idealne dla początkujących narciarzy. Turyści do dyspozycji mają czteroosobową kolejkę krzesełkową oraz dwa wyciągi orczykowe, pomiędzy nimi biegną cztery trasy narciarskie. Latem Kompleks Beskid może stanowić bazą wypadową na górskie wycieczki piesze oraz rowerowe, w pobliżu ośrodka przechodzą szlaki turystyczne, które zaprowadzą nas do najpiękniejszych i najciekawszych zakątków Beskidu Orawsko-Podhalańskiego.

Kompleks Beskid niewątpliwie odgrywa ważną rolę na turystycznej mapie powiatu nowotarskiego. Spytkowice położone na uboczu z dala od miejskiego zgiełku oraz pośpiechu dnia codziennego - pozwolą się zrelaksować, odpocząć oraz w pełni zregenerować siły. Jednocześnie trzeba pamiętać że położone w Beskidzie Orawsko-Podhalańskim miasto czeka na turystów przez cały rok.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.5 °C (63.5 °F)
  • prędkość wiatru: 6.23 km/h (3.87 mph)
  • wilgotność powietrza: 72 %
  • kierunek wiatru: 307 °
  • zachmurzenie: 52 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1023 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Spytkowice

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 180:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.