Piątek, 23.02.2024 05:19

Rewal - Plaża

Plaża - Rewal
Link źródłowy

Rewal kamera nad morzem

Rewal jest niewielką miejscowością położoną nad Morzem Bałtyckim, pomiędzy Świnoujściem a Kołobrzegiem. Piaszczysta, zadbana plaża działa na turystów jak magnes, zaś kameralny klimat wsi pomaga oderwać myśli od codziennych problemów.

Dowodem na to, że rewalską plażę warto odwiedzić jest błękitna flaga powiewająca na niej. Jest to znak jakości, przyznawany kąpieliskom, które spełniają najwyższe kryteria dotyczące czystości, bezpieczeństwa, a także infrastruktury dostępnej dla turystów. Oprócz błogiego lenistwa na słońcu czy kąpieli morskich, można tu skorzystać ze zjeżdżalni, popływać na motorówce i bananie. Plaża usytuowana jest około 300 metrów od centrum wsi, dzięki czemu w bliskiej odległości znajdziemy wszystkie potrzebne nam punkty handlowo-usługowe, a także restauracje.

Choć Rewal kojarzy się jedynie jako miejscowość letniskowa, warto tu również przyjechać w innych porach roku. Gdy wiosną plaże są jeszcze puste, jest to idealne miejsce do całodziennych spacerów. Jesienią, podczas sztormów i silnych wiatrów w powietrzu jest najwięcej jodu, a jego wartość jest nieoceniona. Zimą zaś, krajobrazy są tak piękne, że wydają się aż nierzeczywiste.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.1 °C (52 °F)
  • prędkość wiatru: 19.07 km/h (11.85 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 243 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 987 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plaża w miejscowości Rewal

Plaża

Powiązane kategorie z kamerą nr 372:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.