Piątek, 19.07.2024 10:33

Miejsce Piastowe - Rondo

Rondo - Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe kamera na rondo

Miejsce Piastowe to wieś położona około 5 kilometrów na południe od granicy administracyjnej miasta Krosno. Rozciąga się zarówno na wzgórzu sięgającym 310 m n.p.m. oraz u jego podnóża. Przez wieś przepływają dwie rzeki: Lubatówka w zachodniej części miejscowości oraz Iwonka we wschodniej.

Kamera zamontowana została w centrum opisanej powyżej miejscowości, a jej obiektyw skierowany został na rondo, gdzie krzyżują się dwie drogi krajowe nr 19 i 28. Droga krajowa nr 19 łączy wschodnie aglomeracje: Białystok, Lublin i Rzeszów, zaś droga krajowa nr 28, zwana także trasą karpacką, łączy Zator (woj. małopolskie) ze wsią Medyka (przejście graniczne z Ukrainą), która usytuowana jest w województwie podkarpackim.

Miejsce Piastowe jako docelowe miejsce urlopu, czy też wypoczynku raczej się nie sprawdzi. Tutejsza baza noclegowa jest bardzo skromna oraz znajduje się tutaj stosunkowo niewiele zabytków. Niemniej jednak przejeżdżając przez wieś, warto się tutaj zatrzymać na krótki postój w ramach odpoczynku, aby zwiedzić miejscowe zabytki.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 24.1 °C (75.3 °F)
  • prędkość wiatru: 4.33 km/h (2.69 mph)
  • wilgotność powietrza: 65 %
  • kierunek wiatru: 13 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rondo w miejscowości Miejsce Piastowe

Rondo

Powiązane kategorie z kamerą nr 1169:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.