Piątek, 19.07.2024 11:33

Kamery w Miami (1)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Miami - opis

Miami to jedno z najpopularniejszych miast w Stanach Zjednoczonych. Chyba nie ma osób w Polsce, które o nim nie słyszało, czy to w filmie, czy od znajomych. Położone jest na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, w południowo-wschodniej części stanu Floryda. Piękne plaże, nowoczesne i beztroskie życie, słońce i liczne atrakcje, tak przedstawione jest Miami w filmach i właściwie, tak jest również na prawdę. 

Miami bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Stanach Zjednoczonych na wakacje. Mówi się, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. I to jest prawda, bowiem stolica Florydy ma bardzo wiele do zaoferowania turystom. Nocne i niezwykle modne imprezy w dzielnicy South Beach, historyczną i fantastycznie kolorowa dzielnica Art Deco, czy też słynąca ze wspaniałej kawy Mała Hawana, to wszystko przyciąga tutaj turystów. Ponadto miłośnicy zakupów w Miami mają do dyspozycji właściwie niekończące się możliwości robienia zakupów w nowoczesnych i ogromnych centrach handlowych lub cichych i niewielkich, rodzinnych sklepach. W Miami zakochają się także miłośnicy dalekomorskich połowów oraz amatorzy golfa i tenisa.

Baza noclegowa miasta Miami jest niezwykle zróżnicowana. Znajdziemy tutaj tanie hostele, a także niezwykle drogie i luksusowe hotele, czy też apartamenty. Przechadzając się ulicami możemy spotkać słynne gwiazdy kina i telewizji. Tutaj możemy poczuć co to znaczy prawdziwy American Dream.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.