Kamery online w Polsce
Łódź - Dzielnica wschodnia
Łódź kamera na dzielnicę wschodnią
Kamera została zamontowana na budynku hotelu położonym w samym centrum Łodzi - DoubleTree by Hilton z widokiem na wschodnią dzielnicę stolicy województwa łódzkiego. Obiekt usytuowany jest przy ulicy Łąkowej 29, zaledwie kilometr od jednej z najdłuższych ulic handlowych w Europie - Piotrkowskiej.
Pierwszy, czterogwiazdkowy hotel w Polsce firmy DoubleTree by Hilton powstał właśnie w Łodzi, w miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych. Hotel położony jest w odległości około 6 kilometrów od lotniska im. Władysława Reymonta, a najbliższy Dworzec Łódź Kaliska znajduje się kilometr dalej. Goście DoubleTree by Hilton do wyboru mają pokoje w trzech kategoriach: Standard, Delux i Apartament.
W hotelu funkcjonuje ekskluzywna restauracja Four Colors specjalizująca się w kuchni międzynarodowej. Zmęczeni podróżą goście mogą się wybrać do położonego na najwyższym piętrze hotelu SPA&HEALTH Club oferujący bogaty wachlarz zabiegów i masaży. Ponadto na terenie hotelu DoubleTree by Hilton znajduje się kryty basen, jacuzzi, a także centrum fitnessu.
Kamery w pobliżu
- Łódź - Trasa W-Z1,4km
Aktualna pogoda

- temperatura: 0.1 °C (32.1 °F)
- prędkość wiatru: 4.14 km/h (2.57 mph)
- wilgotność powietrza: 95 %
- kierunek wiatru: 170 °
- zachmurzenie: 100 %
- ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa
Przykładowy obraz z kamery: Dzielnica wschodnia w miejscowości Łódź

Powiązane kategorie z kamerą nr 653:
Dodaj komentarz
Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.