Czwartek, 07.07.2022 06:03

Kombornia - Widok na Krosno

Widok na Krosno - Kombornia

Kombornia kamera na żywo na Krosno

Kamera zamontowana została na terenie niewielkiej wsi Kombornia usytuowanej w województwie podkarpackim, powiecie krośnieńskim, tuż nieopodal Beskidu Niskiego. Jest to malownicza wieś, choć nie jest nazbyt popularna wśród turystów. Znajduje się tutaj stosunkowo niewiele zabytków i jest położona nieco na uboczu.

Obiektyw kamery skierowany został na południe, w stronę Beskidu Niskiego oraz Krosna. Niestety jakość obrazu z kamery nie jest najlepsza, więc ciężko dostrzec jakiekolwiek szczegóły, lecz w oddali widoczny jest prawdopodobnie masyw Góry Cergowej, wznoszącej się na wysokość 716 metrów n.p.m. Góra Cergowa to raczej łagodny masyw, o bardzo długim grzbiecie, posiadający aż trzy wierzchołki. Stanowić może doskonały pomysł dla młodszych i starszych turystów, których siły raczej są ograniczone, a także dla wszystkich osób ceniących spokój, ciszę i przyrodę nieskażoną działalnością człowieka.

Góra Cergowa, zwana także Cergową Górą lub też Wielką Górą, uznawana jest za jedną z najpiękniejszych beskidzkich gór. Co ciekawe, z lotu ptaka, Góra Cergowa swoim kształtem przypomina leżącego konia.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.9 °C (55.2 °F)
  • prędkość wiatru: 1.45 km/h (0.9 mph)
  • wilgotność powietrza: 89 %
  • kierunek wiatru: 223 °
  • zachmurzenie: 3 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Widok na Krosno w miejscowości Kombornia

Widok na Krosno

Powiązane kategorie z kamerą nr 1167:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.