Sobota, 25.05.2024 15:33

Kombornia - Widok na Bieszczady

Widok na Bieszczady - Kombornia

Kombornia kamera online na Bieszczady

Kamera została zamontowana na terenie wsi Kombornia położonej w w województwie podkarpackim, a jej obiektyw skierowany został na południowy-wschód, czyli w stronę malowniczych Bieszczad. Niestety jakość kamery nie jest najlepsza i przy gorszych warunkach atmosferycznych dość niewiele można zobaczyć.

Bieszczady to najdalej na wschód wysunięta część polskich Karpat. To także jedne z najpiękniejszych, najbardziej dzikich, odludnych i niestety niedocenianych pasm górskich. Najwyższym szczytem Bieszczad (po polskiej stronie) jest Tarnica, sięgająca 1346 metrów n.p.m., usytuowana na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Do najpopularniejszych szczytów Bieszczadzkich należy również zaliczyć Halicz (1333 m n.p.m.), Wielką Rawkę (1304 m n.p.m.) oraz Caryńską (1297 m n.p.m.).

Bieszczady to stosunkowo niewysokie pasmo górskie, lecz nie wysokość jest tutaj najważniejsza. Całe Bieszczady usiane są licznymi, starymi cerkiewkami i krzyżami, i co bardzo ważne, jest to region bardzo słabo skomercjalizowany i zurbanizowany. Nie uświadczymy tutaj tłumów turystów, wielkich miast. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników ciszy, spokoju i naturalnego piękna gór.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 25.5 °C (77.9 °F)
  • prędkość wiatru: 1.66 km/h (1.03 mph)
  • wilgotność powietrza: 48 %
  • kierunek wiatru: 330 °
  • zachmurzenie: 52 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Widok na Bieszczady w miejscowości Kombornia

Widok na Bieszczady

Powiązane kategorie z kamerą nr 1170:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.