Poniedziałek, 20.05.2024 10:26

Dziwiszów - Stacja narciarska Łysa Góra

Stacja narciarska Łysa Góra - Dziwiszów

Dziwiszów kamera na stację narciarską

Ośrodek narciarski Ski Arena Łysa Góra położony jest w Górach Kaczawskich u podnóża Karkonoszy. Niewątpliwie jest to wspaniałe miejsce do uprawiania zimowych i letnich sportów. Trasy narciarskie położone są na północnych zboczach Łysej Góry, dzięki czemu śnieg utrzymuje się tu bardzo długo.

W okresie zimowym Łysa Góra to raj dla narciarzy zjazdowych, biegowych oraz ski-tourowych. Narciarze mają do dyspozycji ponad 4 km świetnie przygotowanych tras zjazdowych, które są wyposażone w nowoczesny system naśnieżania, są też w całości oświetlone. Na terenie stacji narciarskiej funkcjonuje aż sześć wyciągów: cztery talerzykowe, jeden wyciąg bez podporowy dla dzieci oraz wyciąg orczykowy. Właściciele stacji nie zapomnieli również o najmłodszych. Do ich dyspozycji został przygotowany fun park z karuzelą i polem saneczkowym.

W bliskim sąsiedztwie stacji narciarskiej Ski Arena Łysa Góra funkcjonują cztery punkty gastronomiczne. Największą wadą, która w sumie nie dotyczy bezpośrednio ośrodka narciarskiego, jest skromna baza noclegowa znajdująca się w Dziwiszowie. W sezonie zimowym często brakuje miejsc noclegowych.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.7 °C (63.8 °F)
  • prędkość wiatru: 0.68 km/h (0.42 mph)
  • wilgotność powietrza: 60 %
  • kierunek wiatru: 312 °
  • zachmurzenie: 9 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Łysa Góra w miejscowości Dziwiszów

Stacja narciarska Łysa Góra

Powiązane kategorie z kamerą nr 311:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.