Piątek, 19.04.2024 20:23

Dziwiszów - Ski Arena Łysa Góra

Ski Arena Łysa Góra - Dziwiszów

Dziwiszów kamera na Ski Arena Łysa Góra

Dziwiszów to wieś położona w województwie dolnośląskim, oddalona kilka kilometrów od Jeleniej Góry. Miejscowość powoli nabiera coraz większego znaczenia na turystycznej mapie Dolnego Śląska, głównie za sprawą Stacji Narciarskiej Ski Arena Łysa Góra.

Liczne wyciągi i trasy narciarskie zlokalizowane są północnych stokach Łysej Góry. Miłośnicy białego puchu mają do dyspozycji aż cztery wyciągi talerzykowe, wyciąg orczykowy oraz jeden wyciąg bez podporowy dla dzieci. Narciarze mogą wybierać pomiędzy trzema trasami niebieskimi o długości 700, 1000 i 1200 metrów oraz jedną trasą czerwoną o długości 1000 metrów. Amatorzy narciarstwa biegowego mają do dyspozycji trasy biegowe, które rozpoczynają się w pobliżu górnych stacji wyciągów narciarskich.

W pobliżu dolnych stacji narciarskich, z myślą o najmłodszych został przygotowany park zabaw, na którym znajduje się karuzela i pole saneczkowe.Amatorzy mocnych wrażeń wybrać się mogą do snowparku. Budynek wypożyczalni i serwisu sprzętu narciarskiego znajduje się przy bezpłatnym parkingu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 3.1 °C (37.6 °F)
  • prędkość wiatru: 6.02 km/h (3.74 mph)
  • wilgotność powietrza: 97 %
  • kierunek wiatru: 233 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1003 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ski Arena Łysa Góra w miejscowości Dziwiszów

Ski Arena Łysa Góra

Powiązane kategorie z kamerą nr 313:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.