Piątek, 24.01.2020 22:32

Dzierżoniów - Wieża widokowa

Wieża widokowa - Dzierżoniów

Dzierżoniów kamera IP na Wielkiej Sowie

Obiektyw kamery skierowany został na wieżę widokową usytuowaną na najwyższym szczycie Gór Sowich w Sudetach - Wielkiej Sowie. Wieża widokowa wznosi się na wysokość 25 metrów, i bez dwóch zdań - jest to jeden z najciekawszych punktów widokowych nie tylko w Górach Sowich, ale także w Polsce.

Góry Sowie to niezbyt popularne turystycznie pasmo górskie, dlatego też z pewnością odnajdą się tutaj prawdziwi turyści, którzy pragną wypocząć na łonie natury, i kontemplować wspaniałe widoki roztaczające się w około w ciszy i spokoju. To właśnie cisza i spokój, a także to, że Wielka Sowa odwiedzana jest przez nielicznych turystów sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe, odkryte przez stosunkowo niewielką liczbę osób.

Niestety, powyższe zdjęcia z kamery są bardzo rzadko aktualizowane, a dodatkowo nie są najwyższej jakości, i o ile chciałoby się choć raz zobaczyć wieżę, to na dłuższą metę nie jest to nazbyt ciekawy widok. Warto jednak zaglądać do tej kamerki, miejmy nadzieję, że w przyszłości zdjęcia będą częściej aktualizowane, a może i obiektyw zostanie skierowany w inną stronę. Kto wie.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -3 °C (26.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.99 km/h (3.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 290 °
  • zachmurzenie: 21 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wieża widokowa w miejscowości Dzierżoniów

Wieża widokowa

Powiązane kategorie z kamerą nr 880:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.