Czwartek, 28.03.2024 18:00

Dąbrowa Górnicza - UM Wydział Komunikacji

UM Wydział Komunikacji  - Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza kamera w Wydziale Komunikacji

Kamera przekazująca obraz w formie zdjęcia zamontowana została w Urzędzie Miasta Dąbrowy Górniczej w Wydziale Komunikacji. Urząd Miasta usytuowany jest przy ulicy Granicznej 21. Otwarty jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30.

Coraz częściej mamy okazję udostępnić widoki z kamer zamontowanych w budynkach instytucji publicznych. Choć widoki te nie należą do najciekawszych, mamy nadzieję, że okażą się one pomocne mieszkańcom, którzy zamierzają się wybrać do UM, w celu załatwienia spraw urzędowych. Dzięki zdjęciom z kamer każdy ma szansę wybrać moment, w którym aktualnie w danym wydziale jest najmniejsza kolejka, tym samym oszczędzając cenny czas.

Jakość obrazu z kamery jest niska, lecz w zupełności wystarczająca do oceny zatłoczenia w Wydziale Komunikacji. Na stronie Urzędu Miasta Dąbrowy Górniczej, obok widoków z kamer widnieje licznik petentów załatwiających sprawy przy danym stanowisku.

• temperatura: 13 °C (55.4 °F)

Przykładowy obraz z kamery: UM Wydział Komunikacji w miejscowości Dąbrowa Górnicza

UM Wydział Komunikacji