Niedziela, 28.02.2021 01:22

Cieniawa - Ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski - Cieniawa

Cieniawa kamera w ośrodku narciarskim

W końcu doczekaliśmy się kamery na żywo z widokiem na trasę zjazdową w stacji narciarskiej Cieniawa-Ski. Ośrodek położony jest na terenie Beskidu Niskiego, lecz z powodu bliskiego położenia Nowego Sącza często zaliczany jest do obszaru Beskidu Sądeckiego.

Stacja narciarska Cieniawa-Ski położona jest na południowo-wschodnich zboczach Rosochatki wznoszącej się na 753 m n.p.m. Ośrodek wyposażony jest w trzy wyciągi narciarskie. Wyciąg Duży obsługuje cały stok, wzdłuż niego biegnie trudna trasa czerwono-niebieska, która w górnej części jest dość stroma. Wyciąg Mały obsługuje dolną partię stoku, został on wybudowany równolegle do wcześniej wspomnianego wyciągu Dużego. Trasa jest bardzo łagodna i wręcz idealna dla początkujących narciarzy. Dzieci mają do dyspozycji wyciąg zaczepowy Żółwik, który obsługuje trasę o długości 50 metrów.

Wszystkie trasy są oświetlone, sztucznie naśnieżane oraz ratrakowane. W pobliżu znajduje się bezpłatny parking, serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz karczma w stylu góralskim serwująca dania kuchni regionalnej.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 1.5 °C (34.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.6 km/h (2.24 mph)
  • wilgotność powietrza: 50 %
  • kierunek wiatru: 347 °
  • zachmurzenie: 82 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Cieniawa

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 331:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.