Sobota, 18.05.2024 14:55

Chrzanów - Stok narciarski

Stok narciarski - Chrzanów

Chrzanów kamera na stok narciarski

Kamera zainstalowana jest na budynku kas przy stoku narciarskimj RzetelSki, który znajduje się we wsi Chrzanów, w powiecie janowskim. Ośrodek otwarty jest w godzinach 9-21, dzięki czemu miłośnicy nocnej jazdy mogą poszusować na stokach nieco dłużej.

Po lewej stronie obrazu z kamery widoczna jest część budynku, w którym mieści się wypożyczalnia oraz serwis sprzętu narciarskiego i karczma w stylu góralskim. Widoczny jest również dolny odcinek stoku narciarskiego numer 2 oznaczonej kolorem czerwonym, która obsługiwana jest przez wyciąg talerzykowy, podporowy. Po prawej stronie obrazu z kamery widoczne są trzy wyciągi orczykowe, które obsługują cztery trasy narciarskie, w tym najdłuższą prawie 600 metrową trasę zieloną.

Niestety jakość obrazu z kamery nie jest najlepsza, jednak dzięki kamerze każdy jest w stanie ocenić warunki śniegowe. Obszerny parking znajduje się tuż przy budynku kas (kilka metrów za kamera). Wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone oraz ratrakowane. Więcej informacji na temat tras narciarskich oraz samego ośrodka znajdziecie w opisach pozostałych kamer z stacji RzetelSki.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.8 °C (67.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.06 km/h (2.52 mph)
  • wilgotność powietrza: 58 %
  • kierunek wiatru: 126 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Chrzanów

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 321:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.