Poniedziałek, 20.05.2024 11:15

Chałupy - Villa Baltic

Villa Baltic - Chałupy

Chałupy kamera z Villi Baltic

Powyższy obraz pochodzi z kamery zamontowanej w domu wakacyjnym Villa Baltic położonym przy ulicy Kaperskiej 14 w Chałupach na farmę wiatraków na Mierzei Helskiej. Obiekt powstał w 2006 roku, a w swojej ofercie posiada dziesięć apartamentów, w tym osiem czteroosobowych oraz dwa pięcioosobowe. Ponadto dostępne są także trzy dwuosobowe studia. Villa Baltic posiada udogodnienia w postaci windy, dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie apartamenty posiadają własną łazienkę, sejf, a także aneks kuchenny. Bardzo dużym udogodnieniem jest to, że w każdym pokoju znajduje się klimatyzacja, którą możemy samodzielnie regulować. Znakomita większość klientów Villi Baltic to rodziny z dziećmi, aniżeli głośni imprezowicze, z tego też względu jest to raczej miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Niestety jakość obrazu z kamery pozostawia wiele do życzenia, a zdjęcia aktualizowane są dość rzadko, a także nieregularnie. Obiekt usytuowany jest w zachodniej części miejscowości Chałupy, nad Zatoką Pucką, która widoczna jest na obrazie z kamery.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.9 °C (69.6 °F)
  • prędkość wiatru: 1.63 km/h (1.01 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 93 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Villa Baltic w miejscowości Chałupy

Villa Baltic

Powiązane kategorie z kamerą nr 504:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.