Piątek, 19.07.2024 10:54

Chałupy - Małe Morze

Małe Morze - Chałupy

Chałupy kamera na żywo na Małe Morze

Przemierzając Półwysep Helski drogą nr 216 pierwszą napotkaną miejscowością są Chałupy. Miejscowość jest doskonale znana fanom Zbigniewa Wodeckiego z jego słynnego przeboju. Dawna, kaszubska wieś rybacka zamieszkana jest przez niespełna 400 mieszkańców, a każdego roku odwiedzana jest przez tysiące turystów.

Nocleg w Chałupach warto zarezerwować jeszcze przed wyjazdem, bowiem ta niewielka wieś w sezonie letnim tętni życiem przez całą dobę, a znalezienie noclegu na miejscu może okazać się niezwykle trudne. Na ofertę noclegową Chałup składają się głównie kwatery prywatne, campingi oraz przytulne apartamenty.

Ośrodek Małe Morze, na terenie którego zamontowana została kamera, usytuowany jest nad Zatoką Pucką. Stanowi doskonałą propozycję dla ludzi w młodym wieku, przede wszystkich studentów. Pole kempingowe otoczone jest lasami, które stanowią część Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Na miejscu turyści mają do dyspozycji także pokoje hotelowe. W obrębie ośrodka Małe Morze działa także szkółka żeglarstwa oraz wind- i kitesurfingu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.1 °C (68.1 °F)
  • prędkość wiatru: 9.87 km/h (6.13 mph)
  • wilgotność powietrza: 74 %
  • kierunek wiatru: 298 °
  • zachmurzenie: 86 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Małe Morze w miejscowości Chałupy

Małe Morze

Powiązane kategorie z kamerą nr 1212:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.