Sobota, 25.09.2021 22:40

Chałupy - Easy Surf Center

Easy Surf Center - Chałupy

Chałupy kamera na Easy Surf Center

Kamera została zamontowana na terenie szkoły windsurfingu i kitesurfingu - Easy Surf Center. Szkółka znajduje się przy ulicy Kaperskiej, przy kempingu "Chałupy 6". Kamera funkcjonuje jedynie w trakcie sezonu windsurfingowego, czyli mniej więcej od maja aż do połowy września.

Zatoka Pucka jest uważana za jedno z najlepszych i najbezpieczniejszych miejsc w Polsce do uprawiania sportów wodnych. Ciepła woda, w miarę płytki akwen, a także równy i często wiejący wiatr sprawiają, że panują tutaj idealne warunki do organizowania szkoleń windsurfingu i kitesurfingu. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że woda w odległości do 400 metrów od brzegu nie przekracza głębokości 1,5 metra.

Na terenie kempingu Chałupy 6 znajduje się restauracja, sklep spożywczy, boisko do siatkówki, a także kawiarenka internetowa. Miłośnicy głośnych dyskotek i szalonych imprez mogą liczyć na dobrą zabawę, gdyż w każdą sobotę przy beach barze odbywają się imprezy. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia i przechowalnia sprzętu wodnego.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 13.6 °C (56.4 °F)
  • prędkość wiatru: 7.6 km/h (4.72 mph)
  • wilgotność powietrza: 88 %
  • kierunek wiatru: 269 °
  • zachmurzenie: 9 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1016 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Easy Surf Center w miejscowości Chałupy

Easy Surf Center

Powiązane kategorie z kamerą nr 502:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.