Sobota, 27.07.2024 10:27

Brenna - Stacja narciarska Dolina Leśnicy

Stacja narciarska Dolina Leśnicy - Brenna

Brenna kamera na stacji narciarskiej Dolina Leśnicy

Dolina Leśnicy położona jest na południe od centrum Brennej. Opodal całorocznego kompleksu wypoczynkowego na wschodnich i północno-wschodnich zboczach Świniarki (690 m n.p.m.) funkcjonuje niewielka stacja narciarska Dolina Leśnicy.

Dolina Leśnicy to dość ciekawy teren zjazdowy, różnice poziomów wynoszą tu nawet 200 metrów. Narciarze mają do dyspozycji trasy czerwone, niebiesko-czerwone oraz niebieskie. Dzięki czemu jest to ośrodek, który spełni oczekiwania początkujących jak i doświadczonych narciarzy. Najmłodsi mają do dyspozycji wyciąg zaczepowy, który znajduje się w dolnej części stoku. Dzieci, które nie pałają miłością do nart mogą pozjeżdżać na sankach na specjalnie przygotowanym odcinku stoku lub na oponkach po torze snowtubingowym.

Na terenie stacji narciarskiej funkcjonuje serwis i wypożyczalnia sprzętu, szkółka narciarska, dwa punkty gastronomiczne (bary) oraz restauracja. Wszystkie trasy są ratrakowane oraz sztucznie naśnieżane. Niestety tylko dwie trasy są oświetlone. Więcej informacji na temat tras zjazdowych znajdziecie w opisie kamery ośrodka narciarskiego Dolina Leśnicy.

Przykładowy obraz z kamery: Stacja narciarska Dolina Leśnicy w miejscowości Brenna

Stacja narciarska Dolina Leśnicy