Czwartek, 30.03.2023 03:23

Bielsko-Biała - Korty tenisowe

Korty tenisowe - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała kamera na Korty Tenisowe

Cygański Las, położony w południowej części Bielsko-Białej, to ciekawie zorganizowany teren zielony z licznymi atrakcjami położonymi w jego obrębie. W 1997 roku utworzony został zespół przyrodniczo-krajobrazowy o powierzchni ponad 900 hektarów, lecz po gromkich sprzeciwach inwestorów chcących rozbudować tutaj infrastrukturę turystyczną, powierzchnię Cygańskiego Lasu pomniejszono o ponad 300 hektarów.

Bielsko-Biała posiada bogatą i zróżnicowaną ofertę turystyczną. Położenie miasteczka u stóp Beskidu Śląskiego zapewnia szereg możliwości spędzania wolnego czasu, natomiast rozbudowana infrastruktura sportowa, daje mieszkańcom oraz potencjalnym turystom szansę na poprawę swojej kondycji. Na powyższym obrazie z kamery widoczny jest jeden z czterech kortów tenisowych znajdujących się w granicach Cygańskiego Lasu.

Korty Tenisowe Cygański Las oddają do dyspozycji gości cztery korty tenisowe o ceglanej nawierzchni, które w okresie od października do maja chowane są pod halą pneumatyczną. W obrębie ośrodka funkcjonuje szkółka dla dzieci i młodzieży. Istnieje także możliwość organizacji spotkań integracyjnych zwieńczonych grillem na świeżym powietrzu.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 1.7 °C (35.1 °F)
  • prędkość wiatru: 5.54 km/h (3.44 mph)
  • wilgotność powietrza: 78 %
  • kierunek wiatru: 185 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Korty tenisowe w miejscowości Bielsko-Biała

Korty tenisowe

Powiązane kategorie z kamerą nr 775:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.