Sobota, 15.06.2024 22:29

Bielawa - Parking na osiedlu XXV-lecia 33

Parking na osiedlu XXV-lecia 33 - Bielawa

Bielawa kamera na parking osiedla XXV-lecia 33

Powyższy obraz pochodzi z kamery internetowej przekazującej obraz w formie zdjęcia, zamontowanej na bielawskim osiedlu XXV-lecia PRL 33, a jej obiektyw skierowany został na parking i plac zabaw. Choć widok z tej kamery z turystycznego punktu widzenia nie jest nazbyt interesujący, to dla mieszkańców osiedla może okazać się niezwykle przydatny.

Jeszcze stosunkowo niewiele spółdzielni mieszkaniowych decyduje się na zamontowanie kamer monitoringu. Wynika to bardzo często z braku pieniędzy oraz niezrozumiałej dla nas niechęci mieszkańców, z którą monitoring miejski bardzo często się spotyka. Wiele osób uważa, że monitoring ingeruje w prywatność mieszkańców danej społeczności, nie zwracając uwagi na fakt, że dzięki kamerom, wskaźnik przestępstw znacznie spada.

Kamery zamontowane na osiedlu XXV-lecia PRL przekazują do internetu obraz w formie zdjęcia i powinny bez problemu wyświetlić się na każdym smartfonie z zainstalowanym systemem operacyjnym Android, iOS lub Windows. Niewątpliwie, jest to duże udogodnienie dla rodziców, którzy w trakcie wakacji, z pracy mogą zobaczyć na ekranie swojego telefonu, gdzie aktualnie przebywają ich dzieci.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.1 °C (60.9 °F)
  • prędkość wiatru: 1.48 km/h (0.92 mph)
  • wilgotność powietrza: 98 %
  • kierunek wiatru: 244 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1012 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Parking na osiedlu XXV-lecia 33 w miejscowości Bielawa

Parking na osiedlu XXV-lecia 33

Powiązane kategorie z kamerą nr 767:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.