Piątek, 18.10.2019 05:52

Bielawa - Góry Sowie

Góry Sowie - Bielawa

Bielawa kamera na Góry Sowie

Kamera zamontowana jest na wieży widokowej kościoła p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Bielawie. Jej obiektyw skierowany został na Góry Sowie oraz Wzgórza Bielawskie, rozciągające się na południowy-wschód od miasta. Kamera o ustalonych porach zmienia położenie swojego obiektywu.

Pasmo Gór Sowich to bez wątpienia największa atrakcja Bielawy, położonej u ich podnóża. Góry Sowie pokryte są gęstą siecią szlaków turystycznych. Godnym polecenia jest szlak czerwony, przebiegający przez wszystkie najwyższe szczyty tego pasma górskiego. Najpopularniejszym turystycznie miejscem w Górach Sowich jest Wielka Sowa, na szczycie której znajduje się kamienna wieża widokowa wybudowana w 1906 roku, wznosząca się na wysokość 25 metrów.

Zimą, Góry Sowie to idealne miejsce dla turystów pragnących spędzić aktywnie wypoczynek na stokach narciarskich i trasach biegowych, natomiast latem jest to fenomenalne miejsce dla miłośników rowerów. Rowerzyści mają do dyspozycji większość tras dostępnych zimą dla narciarzy biegowych.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 9.6 °C (49.3 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 130 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Góry Sowie w miejscowości Bielawa

Góry Sowie

Powiązane kategorie z kamerą nr 759:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.