Środa, 12.06.2024 23:02

Batorz - Ośrodek narciarski

Ośrodek narciarski - Batorz

Batorz kamera na ośrodek narciarski

Batorz-Ski to niewielki ośrodek narciarski o bardzo dużym znaczeniu lokalnym. Jest to jedna z lepszych stacji narciarskich na terenie województwa lubelskiego. Stok usytuowany jest w malowniczej okolicy Roztocza Zachodniego.

Stacja narciarska Batorz powstała w 2005 roku. Niedawno cały stok został przeprofilowany i podwyższony o ok.10 metrów. Została utworzona na szczycie platforma, na której swój początek mają nowe trasy narciarskie o długości 500 metrów oraz 700 metrów (trasa widokowa przez las). Rzeczka płynąca u podnóża stoku została przykryta kładką, by umożliwić narciarzom hamowanie. Stok jest oświetlony, ratrakowany oraz sztucznie naśnieżany.

Na miejscu funkcjonuje bar, wypożyczalnia oraz serwis sprzętu narciarskiego, ośla łączka i snowpark. Ponadto u podnóża stoku znajduje się centrum gastronomiczne, gdzie za przystępne pieniądze można smacznie zjeść obiad i wypić gorącą herbatę. Trasy są doskonale wyprofilowane, co z pewnością docenią zaawansowani jak i początkujący narciarze. Po lewej stronie obrazu z kamery znajduje się panel sterujący. Po wybraniu punktu, który chcecie zobaczyć klikacie "focus" i po około 10 sekundach kamera zareaguje.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.7 °C (54.9 °F)
  • prędkość wiatru: 3.96 km/h (2.46 mph)
  • wilgotność powietrza: 61 %
  • kierunek wiatru: 327 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1018 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek narciarski w miejscowości Batorz

Ośrodek narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 317:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.