Czwartek, 30.03.2023 04:02

Bałtów - Stok narciarski

Stok narciarski - Bałtów

Bałtów kamera na stok narciarski

Szwajcaria Bałtowska niewątpliwie jest najciekawszą stacją narciarską w Górach Świętokrzyskich. Na obrazie z kamery widoczny jest nowoczesny wyciąg krzesełkowy, który jest głównym elementem stacji narciarskiej.

Z górnej stacji kolejki krzesełkowej narciarze mają do wyboru dwie trasy niebieskie o długości 500 i 700 metrów. Ponadto za pasmem drzew wybudowany został wyciąg orczykowy o długości 570 metrów, który obsługuje dwie trasy narciarskie o długości 350 i 570 metrów. W pobliżu funkcjonują również dwa wyciągi orczykowe, a także dwa wyciągi talerzykowe, które obsługują teren szkółki narciarskiej. Wszystkie stoki narciarskie są sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone.

Na terenie ośrodka narciarskiego Szwajcaria Bałtowska funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, która w sezonie narciarskim 2013/2014 została wyposażona w sprzęt narciarski Elan i snowboardowy Burton. We wsi znajduje się również całoroczny Bałtowski Kompleks Turystyczny, który może być wspaniałym uzupełnieniem pobytu na nartach.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 1.5 °C (34.6 °F)
  • prędkość wiatru: 5.47 km/h (3.4 mph)
  • wilgotność powietrza: 69 %
  • kierunek wiatru: 195 °
  • zachmurzenie: 76 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Bałtów

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 334:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.