Niedziela, 22.09.2019 14:12

Bałtów - Stok narciarski

Stok narciarski - Bałtów

Bałtów kamera na stok narciarski

Szwajcaria Bałtowska niewątpliwie jest najciekawszą stacją narciarską w Górach Świętokrzyskich. Na obrazie z kamery widoczny jest nowoczesny wyciąg krzesełkowy, który jest głównym elementem stacji narciarskiej.

Z górnej stacji kolejki krzesełkowej narciarze mają do wyboru dwie trasy niebieskie o długości 500 i 700 metrów. Ponadto za pasmem drzew wybudowany został wyciąg orczykowy o długości 570 metrów, który obsługuje dwie trasy narciarskie o długości 350 i 570 metrów. W pobliżu funkcjonują również dwa wyciągi orczykowe, a także dwa wyciągi talerzykowe, które obsługują teren szkółki narciarskiej. Wszystkie stoki narciarskie są sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone.

Na terenie ośrodka narciarskiego Szwajcaria Bałtowska funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, która w sezonie narciarskim 2013/2014 została wyposażona w sprzęt narciarski Elan i snowboardowy Burton. We wsi znajduje się również całoroczny Bałtowski Kompleks Turystyczny, który może być wspaniałym uzupełnieniem pobytu na nartach.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 22.1 °C (71.7 °F)
  • prędkość wiatru: 3.56 km/h (2.21 mph)
  • wilgotność powietrza: 51 %
  • kierunek wiatru: 235 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 996 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Stok narciarski w miejscowości Bałtów

Stok narciarski

Powiązane kategorie z kamerą nr 334:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.