Piątek, 23.02.2024 04:09

Lublin - Plac Musztry

Plac Musztry - Lublin

Lublin kamera na Plac Musztry

Niestety w Polsce jeszcze wielu przedsiębiorców nie rozumie potęgi kamer internetowych. Zamontowanie kamery na budynku swojego biura, pensjonatu, hotelu, a nawet przy oknie z widokiem na zwykłą ulicę i udostępnienie widoku do internetu przyciągnie ludzi, którzy z chęcią podejrzą, co się dzieje w danym miejscu, a na obrazie z kamery właściciel może umieścić reklamę, dzięki której pozyska nowych klientów. Kamer jest wiele, lecz bardzo mało z nich udostępnionych jest do publicznego wglądu. Powoli to się zmienia, a kamer z dnia na dzień przybywa, lecz jeszcze nie ma ich tak dużo, jak w innych krajach Europy Zachodniej.

Powyższy obraz pochodzi z kamery interaktywnej, którą możemy sterować. Niestety nie jesteśmy w stanie określić, gdzie w Lublinie została ona zamontowana. Wydaje nam się, że gdzieś w okolicach Placu Litewskiego, dawnego Placu Musztry, lecz nikt z naszego zespołu nie da sobie ręki za to uciąć. Usytuowanie kamery jest nieco niefortunne, gdyż większość z widoków jest zasłonięta przez korony drzew.

Niewątpliwie kamery, którymi możemy sterować to ciekawe rozwiązanie, lecz bardzo obciąża łącze, a przez to kamera może zacząć klatkować, i jednocześnie jakość obrazu drastycznie spada. Jeśli wiecie o kamerach, z których widok jest udostępniony do internetu, a nie została ona dodana w naszym serwisie, poinformujcie nas o tym w komentarzach!

Aktualna pogoda

  • temperatura: 7.7 °C (45.9 °F)
  • prędkość wiatru: 11.51 km/h (7.15 mph)
  • wilgotność powietrza: 77 %
  • kierunek wiatru: 192 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 993 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Plac Musztry w miejscowości Lublin

Plac Musztry

Powiązane kategorie z kamerą nr 598:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.