Czwartek, 22.04.2021 02:21

Kwidzyn - TRW Miłosna

TRW Miłosna - Kwidzyn

Kwidzyn kamera na TRW Miłosna

Tereny Rekreacyjno-Wypoczynkowe Miłosna to położona na obrzeżach Kwidzyna stadnina koni. Doskonałe miejsce dla amatorów jazdy konno, a także dla wszystkich tych, którzy pragną spędzić swój wolny czas na łonie natury, wśród zacisznego lasu, z dala od miejskiego zgiełku. TRW Miłosna usytuowana jest we wschodniej części miasta, przy ulicy Miłosna 18.

Na terenie stadniny koni utworzone zostało także mini zoo, w którym można podziwiać m.in.: lamy, osły, daniele, dzikie ptaki, bawoły afrykańskie, a także świnki wietnamskie. Jest to szczególnie interesujące miejsce dla najmłodszych, gdyż większość zwierząt jest oswojona i dają się głaskać. W obrębie TRW Miłosna funkcjonuje także niewielkie schronisko dla psów i kotów zwane Przytuliskiem Miłosna. Istnieje możliwość przygarnięcia porzuconych zwierząt.

Wokoło widocznego na zdjęciach z kamery padoka usytuowane są budynki TRW Miłosnej, w których mieści się niewielki hotel składający się z kilku pokoi, a także kryta ujeżdżalnia. Ogromną atrakcją jest również, niedawno zrekonstruowany, wiatrak usytuowany na wieży ciśnień stojącej na Terenach Rekreacyjnyo-Wypoczynkowych Miłosna.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.1 °C (43 °F)
  • prędkość wiatru: 3.6 km/h (2.24 mph)
  • wilgotność powietrza: 74 %
  • kierunek wiatru: 322 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: TRW Miłosna w miejscowości Kwidzyn

TRW Miłosna

Powiązane kategorie z kamerą nr 913:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.