Sobota, 22.06.2024 04:23

Imielin - Rynek

Rynek - Imielin

Imielin kamera na Rynku

Dzięki kamerze przekazującej obraz na żywo mamy szansę zobaczyć część Rynku w Imielinie. Choć Rynek zdecydowanie nie należy do najpiękniejszych, to warto zauważyć, że jest zachowany w dość czystym i schludnym stanie.

Projekt zagospodarowania imielińskiego Rynku ma zostać przyjęty do roku 2016, natomiast przebudowa i przygotowanie inwestycji do użytku zakończyć się mają w roku 2020. Z placu usunięty zostanie budynek, w którym obecnie mieści się remiza strażacka. W jego miejscu pojawi się fontanna, ławeczki oraz punkt gastronomiczny. Całość ma stanowić idealne miejsce spotkań mieszkańców Imielina, z przestrzenią dostosowaną dla przedstawicieli każdego pokolenia. Rewitalizacja połączona z odpowiednią promocją może przyciągnąć w te strony także więcej turystów.

Imielin jest niewielką miejscowością, która raczej stawia na małych i średnich przedsiębiorców aniżeli na turystykę. Miasto podjęło działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, przez wprowadzenie ulg podatkowych oraz udostępnienie terenów pod działalność gospodarczą.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 19.9 °C (67.8 °F)
  • prędkość wiatru: 1.77 km/h (1.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 99 %
  • kierunek wiatru: 151 °
  • zachmurzenie: 78 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rynek w miejscowości Imielin

Rynek

Powiązane kategorie z kamerą nr 782:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.