Sobota, 22.06.2024 05:44

Grodzisk Mazowiecki - Park im. hr. Skarbków - ścieżka

Park im. hr. Skarbków - ścieżka - Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki kamera na ścieżkę

Kamera, przekazująca powyższe zdjęcia, została zamontowana w Parku im. hr. Skarbków. Niestety nie jesteśmy w stanie określić dokładnie, w której jego części. Spośród tylu niezwykle ciekawych i przyjemnych miejsc w parku, które pojawiły się po jego rewitalizacji w 2012 roku, obiektyw kamery skierowany został niestety na najmniej interesującą jego część.

Rewitalizacja Parku im. hr. Skarbków przyniosła fantastyczne efekty. Wybudowane zostały bramy przed wejściem do parku, a także wymieniona została nawierzchnia ścieżek spacerowych. Na szczególną uwagę zasługuje również spójny i bardzo przejrzysty układ szaty roślinnej parku, bowiem oprócz dosadzonych nowych drzew i rzadkich gatunków roślin, pojawiły się także kwiaty. Zakochane pary i małżeństwa z chęcią spędzają czas w ogrodzie różanym, po środku którego usytuowana jest fontanna. Turystów z pewnością zainteresuje, wyznaczona na terenie parku, ścieżka dydaktyczna, wzdłuż której ustawione zostały tablice.

Nowe oświetlenie parku znacząco wpłynęło na bezpieczeństwo osób w nim przebywających wieczorem. Przed renowacją, szczególnie w nocy, teren ten uznawany był za niezbyt bezpieczny, ze względu na bardzo słabe oświetlenie. Obecnie park jest w znacznej części znakomicie oświetlony, dzięki czemu stał się o wiele bezpieczniejszym miejscem.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.9 °C (69.7 °F)
  • prędkość wiatru: 4.39 km/h (2.73 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 231 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Park im. hr. Skarbków - ścieżka w miejscowości Grodzisk Mazowiecki

Park im. hr. Skarbków - ścieżka

Powiązane kategorie z kamerą nr 1036:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.