Sobota, 15.06.2024 22:16

Grodzisk Mazowiecki - Fontanna - Park im. hr. Skarbków

Fontanna - Park im. hr. Skarbków - Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki kamera na ogród różany

Obiektyw kamery, zamontowanej w Parku im. hr. Skarbków, skierowany został w stronę fontanny położonej w ogrodzie różanym. Jest to niezwykle przyjemne miejsce, które pojawiło się zaledwie 3 lata temu. Utworzone zostało w ramach rewitalizacji grodziskiego parku.

Ogród różany i fontanna, to nie jedyne atrakcje zrewitalizowanego Parku im. hr. Skarbków. Oprócz wspomnianego ogrodu różanego, tuż opodal znalazła swoje miejsce także łąka kwietna, plac zabaw oraz siłownia na powietrzu. Ponadto wytyczona została także ścieżka dydaktyczna oraz zaaranżowana została przestrzeń kulturalno-oświatowa z gablotami ekspozycyjnymi, tablicami informacyjnymi i mapą naziemną gminy. Na uwagę zasługują także bardzo ładne elementy małej architektury, który tworzą przyjemny klimat parku.

W ramach projektu rewitalizacji w parku posadzone zostały ciekawe gatunki drzew, roślin i bylin. Szata roślinna ogrodu zachwyca nieprzesadną różnorodnością oraz przejrzystością, natomiast nowe oświetlenie wpłynęło pozytywnie nie tylko na bezpieczeństwo osób tutaj przebywających, ale także podkreśliło jego niekwestionowane walory estetyczne.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.3 °C (68.5 °F)
  • prędkość wiatru: 0.72 km/h (0.45 mph)
  • wilgotność powietrza: 54 %
  • kierunek wiatru: 130 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Fontanna - Park im. hr. Skarbków w miejscowości Grodzisk Mazowiecki

Fontanna - Park im. hr. Skarbków

Powiązane kategorie z kamerą nr 1037:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.