Sobota, 18.05.2024 16:40

Grajewo - Ul. Kopernika - Ełcka

Ul. Kopernika - Ełcka - Grajewo

Grajewo kamera ul. Kopernika - Ełcka

Oko kamery, przekazującej obraz na żywo, skierowane zostało na skrzyżowanie ulicy Kopernika z ulicą Ełcką. Ulica Kopernika stanowi część drogi krajowej nr 61, przebiegającej przez Grajewo, łączącej Warszawę z Augustowem. Natomiast ulica Ełcka jest częścią drogi krajowej nr 65 łączącej Gołdap z Białymstokiem.

Skrzyżowanie widoczne na powyższym obrazie z kamery usytuowane jest w ścisłym centrum Grajewa. I choć z turystycznego punktu widzenia, widok ten, nie należy do najciekawszych, to ukazuje tętniące życiem miasto. Grajewo niestety nie posiada miejsca na miarę "Rynku", lecz niezwykle przyjemnym miejscem jest Park Solidarności położony tuż opodal widocznego na zdjęciach z kamery skrzyżowania.

Park Solidarności usytuowany jest około 100 metrów na południowy-wschód od skrzyżowania ulicy Ełckiej i Kopernika. Choć nie znajdziemy tutaj zbyt wielu ławek, ani nawet dróżek, to jest to przyjemna, a przede wszystkim cicha i zielona enklawa miasta, gdzie mieszkańcy mogą pospacerować i odetchnąć od gwaru miasta.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 21.7 °C (71.1 °F)
  • prędkość wiatru: 4.04 km/h (2.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 51 %
  • kierunek wiatru: 166 °
  • zachmurzenie: 24 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Kopernika - Ełcka w miejscowości Grajewo

Ul. Kopernika - Ełcka

Powiązane kategorie z kamerą nr 1038:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.