Środa, 04.10.2023 05:02

Głuchołazy - Karmnik LIVE

Karmnik LIVE - Głuchołazy

Głuchołazy kamera IP na karmnik

Kamera została zamontowana gdzieś w Głuchołazach, jak widać na powyższym zdjęciu z kamery, przy karmniku. Jest to pierwsza kamera udostępniona w naszym serwisie, której obiektyw skierowany został na karmnik, lecz nie jedyna przedstawiająca zwierzęta.

Coraz częściej w internecie możemy znaleźć kamery zamontowane w pobliżu gniazd lub siedlisk zwierząt. Niewątpliwie daje to niespotykaną możliwość podglądania ich życia i zachowań, bez wpływu obecności człowieka na ich zachowanie. Swoją drogą, podglądanie zwierząt przypomina nieco oglądanie "Big Brothera" tyle, że w wydaniu zwierząt. Choć w przypadku karmnika, będziemy mieli szansę jedynie podglądać ptaszki podczas śniadań, obiadów i kolacji, to jeśli chodzi o gniazda bocianie mamy szansę być świadkami narodzin młodych, ich pierwszych prób lotów oraz poznać ich tryb życia.

Niestety nie jesteśmy w stanie określić dokładnej lokalizacji karmnika w Głuchołazach, dlatego też oznaczenie karmnika na mapie jest czysto orientacyjne i nie powinno być brane za pewnik.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 10.3 °C (50.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.72 km/h (2.93 mph)
  • wilgotność powietrza: 86 %
  • kierunek wiatru: 290 °
  • zachmurzenie: 78 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Karmnik LIVE w miejscowości Głuchołazy

Karmnik LIVE

Powiązane kategorie z kamerą nr 912:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.