Niedziela, 09.05.2021 18:41

Głuchołazy - Karmnik LIVE

Karmnik LIVE - Głuchołazy

Głuchołazy kamera IP na karmnik

Kamera została zamontowana gdzieś w Głuchołazach, jak widać na powyższym zdjęciu z kamery, przy karmniku. Jest to pierwsza kamera udostępniona w naszym serwisie, której obiektyw skierowany został na karmnik, lecz nie jedyna przedstawiająca zwierzęta.

Coraz częściej w internecie możemy znaleźć kamery zamontowane w pobliżu gniazd lub siedlisk zwierząt. Niewątpliwie daje to niespotykaną możliwość podglądania ich życia i zachowań, bez wpływu obecności człowieka na ich zachowanie. Swoją drogą, podglądanie zwierząt przypomina nieco oglądanie "Big Brothera" tyle, że w wydaniu zwierząt. Choć w przypadku karmnika, będziemy mieli szansę jedynie podglądać ptaszki podczas śniadań, obiadów i kolacji, to jeśli chodzi o gniazda bocianie mamy szansę być świadkami narodzin młodych, ich pierwszych prób lotów oraz poznać ich tryb życia.

Niestety nie jesteśmy w stanie określić dokładnej lokalizacji karmnika w Głuchołazach, dlatego też oznaczenie karmnika na mapie jest czysto orientacyjne i nie powinno być brane za pewnik.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.1 °C (59.1 °F)
  • prędkość wiatru: 8.1 km/h (5.03 mph)
  • wilgotność powietrza: 68 %
  • kierunek wiatru: 189 °
  • zachmurzenie: 26 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Karmnik LIVE w miejscowości Głuchołazy

Karmnik LIVE

Powiązane kategorie z kamerą nr 912:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.