Poniedziałek, 20.05.2024 10:30

Dębki - Ulica Morska

Ulica Morska - Dębki
Link źródłowy

Dębki kamera LIVE na ulicę Morską

Dębki, niegdyś osada rybacka, dziś typowo rekreacyjno-wypoczynkowa miejscowość, niezwykle atrakcyjna dla turystów, miłośników przyrody oraz amatorów aktywnego wypoczynku. Spokojna i cicha mieścina, leży na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego oraz rezerwatu przyrody Piaśnickie Łąki. Na powyższych zdjęciach z kamery widoczna jest ulica Morska, przy której końcu znajduje się droga prowadząca do wejścia nr 19 na plażę.

W Dębkach zachowało się kilka ciekawych i charakterystycznych dla tego regionu chałup rybackich, które wybudowane zostały w XIX wieku. Ponadto w Dębkach zobaczyć możemy także drewniany kościół Zmartwychwstańców z 1935 roku, który uległ zniszczeniu w trakcie II wojny światowej, a w 2009 roku został zrekonstruowany w kaszubskim stylu.

Dębki stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich osób, które pragną uciec od zgiełku dużego miasta. Kapitalne walory przyrodnicze, fantastyczna, szeroka plaża z drobnym, białym piaskiem, a także doskonale rozbudowana baza noclegowa i gastronomiczna oraz szereg możliwości spędzania aktywnie czasu z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających turystów.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.4 °C (59.8 °F)
  • prędkość wiatru: 2.86 km/h (1.78 mph)
  • wilgotność powietrza: 76 %
  • kierunek wiatru: 69 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Morska w miejscowości Dębki

Ulica Morska

Powiązane kategorie z kamerą nr 1207:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.