Sobota, 18.05.2024 15:03

Chrząstowice - Kort tenisowy

Kort tenisowy - Chrząstowice

Chrząstowice kamera na kort tenisowy

Trzygwiazdkowy Hotel Tenis jest pierwszym obiektem hotelowym w Polsce, i jak na razie jedynym, posiadającym profesjonalne korty tenisowe w hali. W skład infrastruktury hotelu wchodzi także strzelnica bojowa, poligon ASG i basen.

Kamera została zamontowana na jednym z dwóch, krytych kortów tenisowych. Korty czynne są przez cały rok, o każdej porze dnia i nocy. Nawierzchnia dywanowa kortu wykonana została przez niemiecką firmę Schöpp, zawiera granulat gumowy. Cena za godzinę gry wynosi około 50 złotych. Kort jest ogrzewany i oświetlony. Hotel zadbał także o początkujących miłośników tego sportu, do ich dyspozycji dostępni są licencjonowani trenerzy. Osamotnieni amatorzy tenisa mogą skorzystać z usług sparing partnerów, którzy umożliwią rozgrywkę. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia rakiet tenisowych i piłek. Oprócz kortów krytych dostępne są także zewnętrze, lecz jedynie w okresie od wiosny do jesieni.

Amatorzy mniej męczących sportów mają do dyspozycji stoły bilardowe, kręgielnie oraz stoły do ping ponga. Dużą zaletą Hotelu Tenis jest położenie w niewielkiej wsi, z dala od miejskiego zgiełku. Połączenie wypoczynku na polskiej wsi, wraz z możliwością pielęgnowania swoich sportowych pasji zapewni udany wypoczynek każdemu turyście.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 21.7 °C (71.1 °F)
  • prędkość wiatru: 5.46 km/h (3.39 mph)
  • wilgotność powietrza: 43 %
  • kierunek wiatru: 191 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1013 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kort tenisowy w miejscowości Chrząstowice

Kort tenisowy

Powiązane kategorie z kamerą nr 819:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.