Sobota, 15.06.2024 21:35

Chełmża - Jezioro Chełmżyńskie

Jezioro Chełmżyńskie - Chełmża

Chełmża kamera na Jezioro Chełmżyńskie

Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Zalesie położony jest w niewielkiej wsi, o tej samej nazwie, w odległości około 20 kilometrów od Torunia oraz około 7 kilometrów od Chełmży, stolicy powiatu. Jezioro Chełmżyńskie to niewątpliwie jedna z największych atrakcji turystycznych powiatu toruńskiego w województwie kujawsko-pomorskim, stwarzająca szereg możliwości spędzania aktywnie wolnego czasu.

Turyści mają do dyspozycji pomost na jeziorze, piesze ciągi z kładkami oraz platformą widokową, a także plac zabaw wyposażony dodatkowo w urządzenia gimnastyczne. Amatorzy siatkówki plażowej mają do dyspozycji boisko. Baza noclegowa ośrodka składa się przede wszystkim z domków letniskowych, które gwarantują komfortowy pobyt, natomiast osoby szukające oszczędności mają do dyspozycji pola namiotowe.

Infrastrukturę ośrodka znakomicie dopełnia towarzysząca infrastruktura, w której skład wchodzą altanki ze stołami i siedziskami, wytyczone miejsca na ognisko lub grill, a także zaplecze sanitarne, mała gastronomia i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 15.2 °C (59.4 °F)
  • prędkość wiatru: 4.51 km/h (2.8 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 164 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Jezioro Chełmżyńskie w miejscowości Chełmża

Jezioro Chełmżyńskie

Powiązane kategorie z kamerą nr 812:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.