Sobota, 13.04.2024 18:52

Bystra - Chata na Groniu

Chata na Groniu - Bystra

Bystra kamera z Chaty na Groniu

Bystra to malownicza wieś położona na Śląsku na terenie Beskidu Śląskiego, usytuowana zaledwie 15 kilometrów na południe od centrum Bielsko-Białej. Obecnie wieś liczy około 4 tysięcy mieszkańców i staje się coraz popularniejszą miejscowością wypoczynkową.

Powyższe sielskie zdjęcia pochodzą z kamery internetowej zamontowanej na budynku pensjonatu Chata na Groniu położonym w malowniczym zakątku leśnej polany na wysokości 660 m. n.p.m. Położenie pensjonatu jest jego największym atutem, gdyż usytuowany jest on około 5 kilometrów od centrum Bystrej, w spokojnym i zacisznym miejscu. Chata na Groniu dysponuje pięcioma pokojami 1-3 osobowymi z łazienkami. Jeden z pokoi został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji wyciąg orczykowy o długości 210 metrów. Trasa na całej długości jest oświetlana i ratrakowana. Stok położony jest tuż obok budynku pensjonatu, jest dość łagodny i z pewnością zadowoli początkujących użytkowników jednej lub dwóch desek.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.1 °C (57.4 °F)
  • prędkość wiatru: 3.67 km/h (2.28 mph)
  • wilgotność powietrza: 72 %
  • kierunek wiatru: 223 °
  • zachmurzenie: 82 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1024 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Chata na Groniu w miejscowości Bystra

Chata na Groniu

Powiązane kategorie z kamerą nr 809:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.