Sobota, 15.06.2024 22:25

Busko-Zdrój - Ulica Poprzeczna

Ulica Poprzeczna - Busko-Zdrój

Busko-Zdrój kamera na ulicy Poprzecznej

Busko-Zdrój to uzdrowiskowe miasto malowniczo położone w ciekawym regionie Polski Południowej, w województwie świętokrzyskim. Niecałe 100 kilometrów od Krakowa, przy drodze krajowej łączącej Kielce z Tarnowem.

Lecznictwo uzdrowiskowe Buska-Zdroju oparte jest na unikalnych wodach mineralnych, solankach siarczkowo-siarkowodorowych i borowinowych. Czynnym składnikiem tutejszych wód jest jon siarczkowy, który podczas kąpieli przenika przez skórę do krwi i tak rozprzestrzenia się po całym organizmie. Busko-Zdrój jest doskonałym miejscem, dla osób cierpiących na choroby zapalenia stawów, kręgosłupa, rwę kulszową oraz choroby zwyrodnieniowe stawów i dyskopatię. Wody wspomagają leczenie także niektórych chorób neurologicznych, stanów pourazowych i pooperacyjnych kości oraz stawów, nadciśnienia tętniczego, zwężenia naczyń krwionośnych kończyn dolnych i w niektórych chorobach dermatologicznych, głównie łuszczycy. W mieście działa aż pięć zakładów przyrodoleczniczych, w których wykonywane są zabiegi balneologiczne i rehabilitacyjne.

Kamera internetowa została zamontowana w pobliżu starego dworca autobusowego w samym sercu Buska-Zdroju. Na zdjęciach z kamery widoczne jest skrzyżowanie ulicy Poprzecznej i Bohaterów Warszawy.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.7 °C (63.8 °F)
  • prędkość wiatru: 6.78 km/h (4.21 mph)
  • wilgotność powietrza: 85 %
  • kierunek wiatru: 104 °
  • zachmurzenie: 6 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Poprzeczna w miejscowości Busko-Zdrój

Ulica Poprzeczna

Powiązane kategorie z kamerą nr 808:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.