Piątek, 19.07.2024 11:00

Brzezówka - Wiejska droga

Wiejska droga - Brzezówka

Brzezówka kamera na wiejską drogę

Kamera przekazująca obraz na żywo została zamontowana na elewacji domu prywatnego w niewielkiej wsi Brzezówka, położonej w powiecie ropczyko-sędziszowskim, leżącym we wschodniej części województwa podkarpackiego. Właścicielem kamery jest firma @ntenal, której siedziba mieści się przy ulicy Zółkiewskiego 4 w Rzeszowie. Firma zajmuje się montażem monitoringu IP dla klientów prywatnych i firm, a także instalacją telewizji cyfrowej i satelitarnej oraz internetu.

Ogromną ciekawostką, dotyczącą historii wsi, z pewnością będzie fakt, iż osadnictwo na terenie Brzezówki istniało już w okresie neolitu. Podczas prowadzonych we wsi wykopalisk archeologicznych zostały odnalezione fragmenty narzędzi kamiennych. Historia Brzezówki jest nierozerwalnie związana z historią Lubzina, wsią położoną przy drodze krajowej nr 94. W księgach historycznych pierwsze wzmianki na temat wsi pojawiają się w 1277 roku, natomiast z udokumentowanych informacji wynika, iż wieś aż 5 razy zmieniała właściciela.

Powyższy obraz z kamery ma za zadanie promocję usług firmy. Na szczególną uwagę zasługuje dość dobra jakość przekazywanego obrazu i płynny streaming. Nie jesteśmy w stanie określić, w którym dokładnie miejscu usytuowana jest kamera, dlatego też oznaczenie kamery na mapie jest jedynie orientacyjne.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 26.8 °C (80.3 °F)
  • prędkość wiatru: 3.51 km/h (2.18 mph)
  • wilgotność powietrza: 47 %
  • kierunek wiatru: 18 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1021 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Wiejska droga w miejscowości Brzezówka

Wiejska droga

Powiązane kategorie z kamerą nr 807:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.