Sobota, 22.06.2024 03:48

Biłgoraj - Zalew Bojary

Zalew Bojary - Biłgoraj

Biłgoraj kamera na Zalew Bojary

Przed nami roztacza się widok z kamery usytuowanej w pobliżu Zalewu Bojary w Biłgoraju położonym w województwie lubelskim. Zalew znajduje się w północnej części miejscowości, nieopodal dworca kolejowego.

Zalew Bojary zapewnia szereg możliwości spędzania wolnego czasu. Począwszy od leniwego plażowania, przez wodne kąpiele, aż po spływy kajakowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród gości ośrodka. Amatorzy sportów wodnych mają do dyspozycji 10 kajaków wyposażonych w lekkie wiosła oraz kamizelki asekuracyjne. Proponowane trasy zostały zaplanowane tak, aby zadowolić początkujących jak i doświadczonych miłośników kajakarstwa. Najkrótszy spływ zajmuje około 2 godzin, natomiast najdłuższy nawet 7. W ofercie biłgorajskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji znajdziemy wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz niezbędne do jego transportu przyczepy.

Miejscowy OSiR proponuje także rajdy i wycieczki rowerowe. Trasy dostosowywane są do potrzeb zgłaszających się grup i zależne od sił i możliwości uczestników. Proponowane szlaki liczą od 13 do 43 kilometrów długości, jednak organizatorzy otwarci są na sugestie i chętnie dopasowują wycieczki do potrzeb uczestników.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 18.1 °C (64.6 °F)
  • prędkość wiatru: 4.99 km/h (3.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 74 %
  • kierunek wiatru: 117 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1011 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Zalew Bojary w miejscowości Biłgoraj

Zalew Bojary

Powiązane kategorie z kamerą nr 771:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.