Sobota, 25.05.2024 15:35

Serwis kamery.edu.pl jest już dostępny!

Wystartowaliśmy – nowy serwis kamery.edu.pl jest już dostępny.

Szykujesz się do urlopu? Chcesz zobaczyć miejsca w których już byłeś/byłaś? Masz ochotę powspominać wspaniale spędzony czas? Tutaj zaczyna się nasza rola. Dzięki serwisowi kamery.edu.pl będziesz w stanie zobaczyć przeróżne zakątki naszego pięknego kraju, od morza po góry - bez wychodzenia z domu! Dopiero startujemy z naszym serwisem – ilość dostępnych kamer jest niewielka – ale obiecujemy, iż w ciągu kilku tygodni znacząco wzrośnie. Aby ułatwić Wam wyszukiwanie kamer, które chcielibyście zobaczyć, udostępniliśmy wyszukiwarkę tekstową dostępną w menu lewym.

Wszystkie kamery w naszym serwisie, zostaną posortowane według kategorii:
- województwo,
- powiat,
a dodatkowo, również tematycznie na przykład:
- góry,
- nad morzem,
- stoki narciarskie.
Ilość kategorii wzrośnie, wraz z dodaniem nowych kamer.

Jeśli jednak chcielibyście spojrzeć na mapę, przejdźcie do sekcji Mapa Polski  - wszystkie kamery dodane w naszym serwisie zostały oznaczone na mapie – co pozwoli Wam ocenić, odległość od Waszego miejsca zamieszkania jak i łatwiejsze wyszukanie kamer.

Zachęcamy do rejestracji w serwisie, zajmuje to tylko chwilę, a otrzymacie możliwość dodawania swoich kamer oraz komentarzy do poszczególnych kamer wraz ze wszystkimi stronami naszego serwisu.

Zespół kamery.edu.pl

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.